AnaSayfa / Genel / Kahve falında babanı evlenirken görmek

Kahve falında babanı evlenirken görmek

Kahve falında babanı evlenirken görmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yenisinin başlayacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, zahmete ve çileye düşeceğine yorulur.

Kahve falında babanı evlenirken gördüyseniz:

  • Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksınız.

Kahve falında babanın ev yaptırdığını görmek rızkının çeşitleneceğine, sorunların hallolacağına işarettir.

Kahve falında babasının ev aldığını görmek hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, yükünün azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında babanın ev aldığını görmek büyük başarıların göğüsleneceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine tabir olunur.

Kahve falında babası tarafından evden kovulmak yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine işaret eder.

Kahve falında babanı evlenirken görmek yaşanan yokluğun biteceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına delalettir.

Kahve falında babasını evlenmiş görmek zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında baba evi görmek yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş babayı evlenmiş görmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir