Kahve falında ayağı olmayan adam görmek

Kahve falında ayağı olmayan adam görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayağı olmayan adam gördüyseniz:

  • Beklediğiniz bir haberin size bir türlü ulaşamaması ya da neşenizi kaçırabilecek haberler almanız da olasıdır.

Kahve falında ayakları olmayan adam görmek borçlanarak bazı işlere atılacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine tabir olunur.

Kahve falında ayağı olmayan adam görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında ters ayaklı adam görmek kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında evsiz adam görmek üzüntülerinin son bulacağına, zorlukları teker teker aşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yatakda adam görmek hidayete ereceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yabancı iki adam görmek güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında adamla evlenmek ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında kafası kopan adam görmek olmayacak hayallere kapılacağına, hayırlı adımlar atılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir