AnaSayfa / Genel / Kahve falında av fişeği görmek

Kahve falında av fişeği görmek

Kahve falında av fişeği görmek asla dert yüzü görmeyeceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, işlerin yavaşlayacağına, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında av fişeği gördüyseniz:

  • Yakın akrabalarınızdan yardım görebilirsiniz.

Kahve falında av fişeği görmek ele geçen parada artış olacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında havai fişek patladığını görmek olaylı günler geçireceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında havai fişek patlaması görmek yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında gökyüzünde havai fişek görmek çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına işaret eder.

Kahve falında havai fişek atmak atılan adımların zarar vereceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında boş fişek görmek iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında havai fişek patlatmak yağmur yağmamasına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işarettir.

Kahve falında havai fişek gösterisi görmek buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir