AnaSayfa / Genel / Kahve falında aslana bindiğini görmek

Kahve falında aslana bindiğini görmek

Kahve falında aslana bindiğini görmek yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, rahat ve huzurlu olunacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine işarettir.

Kahve falında aslana bindiğini gördüyseniz:

  • Düşüncesiz veya plansız hareketler boşa kürek çekmek veya hata yapmak anlamına gelebilir.

Kahve falında aslana bindiğini görmek sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, koltuğunun yükseleceğine yorulur.

Kahve falında aslanın sırtına bindiğini görmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, bereketli bir yaşama sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah ata bindiğini görmek sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin sırtına bindiğini görmek hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kamyona bindiğini görmek sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına inanılır.

Kahve falında feribota bindiğini görmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, hakkını savunamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin beyaz ata bindiğini görmek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kararlar alacağına yorulur.

Kahve falında polis arabasına bindiğini görmek bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.