Kahve falında arkadaşınla gezmek

Kahve falında arkadaşınla gezmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, çok yorulacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşınla gezmek gördüyseniz:

  • Olumsuz düşünmekten vaz geçmelisiniz.

Kahve falında arkadaşıyla arabada gezmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakın arkadaşla gezmek gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, dayanışma ve sevgi içinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek arkadaşıyla gezmek ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşınla kol kola gezmek aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşınla gezdiğini görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın evini gezmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşınla arabayla gezmek dertlerin çözüme kavuşacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşlarla arabayla gezmek günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, az da olsa feraha çıkılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top