Kahve falında arkadaşına sarılmak ağlamak

Kahve falında arkadaşına sarılmak ağlamak yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşına sarılmak ağlamak gördüyseniz:

  • Başarılarınızla ezeli rakiplerinizi oldukça huzursuz ediyorsunuz.

Kahve falında eski arkadaşa sarılıp ağlamak aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşa sarılmak ağlamak iş hayatının düzeleceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşa sarılıp ağlamak deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşına sarılmak ağlamak karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşlarına sarılıp ağlamak onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşına sarılarak ağlamak yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, saygın biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşına sarılıp ağlamak çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen birine sarılarak ağlamak eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top