AnaSayfa / Genel / Kahve falında araba konuşmak

Kahve falında araba konuşmak

Kahve falında araba konuşmak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, yanlış işlere girileceğine, büyük maddi kayıp verileceğine, sorunların günden güne artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında araba konuşmak gördüyseniz:

  • Kalabalıkların içinden kolayca ayrılıyorsunuz, yeteneklerinizi gösterme fırsatını kaçırmamalısınız.

Kahve falında araba konuşmak eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında kekeleyerek konuşmak rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başbakan eşiyle konuşmak uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vefat eden anneyle konuşmak sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yaratıkla konuşmak kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş dedeyle konuşmak korkulan bir şeyin başa geleceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında bayan polisle konuşmak sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mezarlıkta konuşmak sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.