AnaSayfa / Genel / Kahve falında araba araba görmek

Kahve falında araba araba görmek

Kahve falında araba araba görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, onu uyaracağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, daha çok iş yapacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine delalet eder.

Kahve falında araba araba gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda sizi yanıltan kişiler olabilir veya siz karşınızdakileri yanıltabilirsiniz.

Kahve falında kiralık araba görmek büyük bir yenilgi alacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında araba anahtarları görmek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arabayla köprüden geçmek iş hayatında kendi işini kuracağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına inanılır.

Kahve falında arabaya binip gittiğini görmek eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında sisli yolda araba görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında sürücüsüz araba görmek sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun yolda araba kullanmak maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayla yokuşa çıkmak yaralarına da merhem olacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir