AnaSayfa / Genel / Kahve falında anne ve babayı tartışırken görmek

Kahve falında anne ve babayı tartışırken görmek

Kahve falında anne ve babayı tartışırken görmek hastalıkların uzak duracağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, kasasının daha çok para dolacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına, çok iyi şeylere, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına rivayet eder.

Kahve falında anne ve babayı tartışırken gördüyseniz:

  • Sizden sürekli talepleri olan değil, size katkısı veya yardımı olabilecek kişilere yakın durmalısınız.

Kahve falında anne baba tartışması görmek parasının ve canın güvende olacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine işaret eder.

Kahve falında anne ve babayı tartışırken görmek kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, hayallerinin yıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anne babanın tartıştığını görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında anne ve babanın tartıştığını görmek alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında babasıyla tartıştığını görmek deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, yaşamın kolaylaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında babayla tartıştığını görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında anneyle tartıştığını görmek büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına inanılır.

Kahve falında annesiyle tartıştığını görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir