AnaSayfa / Genel / Kahve falında anahtarla kasa açmak

Kahve falında anahtarla kasa açmak

Kahve falında anahtarla kasa açmak yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anahtarla kasa açmak gördüyseniz:

  • İlginizi bekleyen alanlarda fark yaratmak için çalışmaları hızlandırın.

Kahve falında anahtarla kasa açmak gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında çelik kasa açmak takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine işaret eder.

Kahve falında kasa açmak düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine işarettir.

Kahve falında çelik kasa anahtarı görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına işarettir.

Kahve falında kasa anahtarı görmek umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kasa anahtar görmek gururlu bir hayat süreceğine, onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırık anahtarla kapıyı açmak böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, borçlarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında demir kapıyı anahtarla açmak sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir