AnaSayfa / Genel / Kahve falında amca oğluna sarılmak

Kahve falında amca oğluna sarılmak

Kahve falında amca oğluna sarılmak çok zor durumlara düşeceğine ancak daha sonra kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, bir akrabadan hata görüleceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine inanılır.

Kahve falında amca oğluna sarılmak gördüyseniz:

  • Hassas bir konuyla ya da durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve falında amca oğluna sarılmak herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Kahve falında amca oğlunu ölmüş görmek verimli ve bereketli işler yapacağına, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında amca oğlunun öldüğünü görmek ev sahibi olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş amcasının oğlunu görmek aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına rivayet eder.

Kahve falında amca oğlunu dövmek kötülüklerden uzak kalacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında amca oğluyla öpüşmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kötü yönde hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında amca oğlunu görmek yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Kahve falında amca oğlunun düğününü görmek uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.