AnaSayfa / Genel / Kahve falında alışveriş yapıldığını görmek

Kahve falında alışveriş yapıldığını görmek

Kahve falında alışveriş yapıldığını görmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine alamet eder.

Kahve falında alışveriş yapıldığını gördüyseniz:

  • Bazı kişisel plan veya projelerinizden tatmin sağlayabileceğiniz bir süreç başlıyor.

Kahve falında alışveriş yapıldığını görmek nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının alışveriş yaptığını görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ev için alışveriş yapmak hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların fal sahibinden uzak olacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında alışveriş etmek Allah’ın lütuflarına ereceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinle alışveriş yapmak zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında alışverişi yapmak büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına işaret eder.

Kahve falında yiyecek alışverişi yapmak tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çarşıdan alışveriş yapmak içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir