AnaSayfa / Genel / Kahve falında ahşap koltuk görmek

Kahve falında ahşap koltuk görmek

Kahve falında ahşap koltuk görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına alamet eder.

Kahve falında ahşap koltuk gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz şeyle konusunda kendinizi kısıtlamayın.

Kahve falında ahşap koltuk görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında ahşap karyola görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine delalettir.

Kahve falında ahşap oda görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında eski ahşap bir ev görmek kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına delalettir.

Kahve falında ahşap kapı açmak çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına yorulur.

Kahve falında ahşap merdiven görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında ahşap merdiven çıkmak kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ahşap balkon görmek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.