AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağzından arı çıktığını görmek

Kahve falında ağzından arı çıktığını görmek

Kahve falında ağzından arı çıktığını görmek dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağzından arı çıktığını gördüyseniz:

  • Duygusal şantajlara boyun eğmek zorunda değilsiniz.

Kahve falında ağzından arı çıktığını görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına delalet eder.

Kahve falında ağzında arı görmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine delalet eder.

Kahve falında ağzından sinek çıktığını görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağzından bişey çıktığını görmek çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine yorulur.

Kahve falında ağzından saç çıktığını görmek malının da eksilmeyeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine inanılır.

Kahve falında ağzından ip çıktığını görmek bereket ve zenginlik elde edeceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine işaret eder.

Kahve falında ağzından kaka çıktığını görmek konfor içinde olacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında balığın ağzından çıktığını görmek kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir