AnaSayfa / Genel / Kahve falında adak görmek

Kahve falında adak görmek

Kahve falında adak görmek dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, kudreti ve cesareti bulacağına tabir olunur.

Kahve falında adak gördüyseniz:

  • Hedeflerinizin sabit fikir halina dönüşmemesi gerekiyor.

Kahve falında adaklık koyun kesmek kişinin geçiminin zorlaşacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına inanılır.

Kahve falında adak eti dağıtmak çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında adağını yerine getirmek zorlukların biteceğine, iyi şartlarda yaşayacağına inanılır.

Kahve falında adak kurbanı kesildiğini görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine yorulur.

Kahve falında adaklık koyun görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında türbede adak kesmek eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, kazancının eksileceğine delalettir.

Kahve falında adak kesmek aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının adak kestiğini görmek her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, güzel günlerin kapıda olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir