Kahve falında zülfikar takmak

Kahve falında zülfikar takmak borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, büyük savaşların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zülfikar takmak gördüyseniz:

  • Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha beklemelisiniz.

Kahve falında zülfikar takmak pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine yorulur.

Kahve falında zülfikar kolyesi görmek hiç istemediği işlere gireceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zülfikar kılıcı görmek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına rivayet eder.

Kahve falında zülüm görmek dünya malına doymak bilmeyeceğine, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına işaret eder.

Kahve falında zülkarneyn görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında züleyha görmek alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında züleyhayı görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zülfikar kılıcını görmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top