AnaSayfa / Genel / Kahve falında zor yol görmek

Kahve falında zor yol görmek

Kahve falında zor yol görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, geçim derdinin biteceğine, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, kadim dostlar edineceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına tabir olunur.

Kahve falında zor yol gördüyseniz:

  • Başladığınız işleri yarım bırakmayın.

Kahve falında zorlu yollarda yürümek sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına delalettir.

Kahve falında zor yol görmek yükseleceğine, atılım yapacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında zor yollardan geçmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zorlu yollardan geçmek işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yolunu zor bulmak bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birini zor durumda görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına inanılır.

Kahve falında zorlu yokuş çıkmak yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına işaret eder.

Kahve falında karda zor yürümek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir