AnaSayfa / Genel / Kahve falında zafer işareti yapmak

Kahve falında zafer işareti yapmak

Kahve falında zafer işareti yapmak uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, işlerin hafifleyeceğine, güvensizliğini yeneceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında zafer işareti yapmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda düşündüklerinizin dışına çıkan olaylara uyum sağlamaya çalışmanız gerekebilir.

Kahve falında zafer işareti yapmak huzurlu bir yaşam sürüleceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında zafer işareti görmek borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında zafere ulaşmak sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında zafer görmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine delalettir.

Kahve falında zafer bayramını görmek dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zafer kazanmak rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında sus işareti yapmak geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına inanılır.

Kahve falında artı işareti görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, yeniden can bulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir