AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüzen araba görmek

Kahve falında yüzen araba görmek

Kahve falında yüzen araba görmek çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, güzel haberler alınacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, eğer işsizse iş bulacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzen araba gördüyseniz:

  • Özel ilişkilerinizde veya iş bağlantılarınızda inisiyatif kullanmaktan çekiniyorsunuz.

Kahve falında yüzen araba görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine delalettir.

Kahve falında denizde yüzen araba görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına alamet eder.

Kahve falında yüzen kişiler görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında yüzünün alerji olduğunu görmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, huzurlu günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nur yüzlü birini görmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, aile işlerinin başına geçeceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının nişan yüzügünü görmek insanları kıracağına ve üzeceğine, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin yüzünde leke görmek en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında yüzerek gemiye binmek aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, kendisi ile gururlanacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir