AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüksek sesle ağladığını görmek

Kahve falında yüksek sesle ağladığını görmek

Kahve falında yüksek sesle ağladığını görmek almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, fal sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek sesle ağladığını gördüyseniz:

  • Geçmişe körü körüne bağlı kalıp, fırsatları kaçırma eğiliminde olabilirsiniz.

Kahve falında yüksek sesle ağladığını görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında yüksek sesle ağlamak büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında yüksek sesle dua okumak ilim irfan öğreneceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek sesle namaz kılmak yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yüksek sesle yasin okumak yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, refaha erileceğine alamet eder.

Kahve falında yüksek sesle bağırmak kişinin şansının artacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek sesle gülmek çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok yüksek ses duymak elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.