AnaSayfa / Genel / Kahve falında yol görmek

Kahve falında yol görmek

Kahve falında yol görmek falı kapatan kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, saygı göreceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, düşmanlarını bile affedeceğine delalettir.

Kahve falında yol gördüyseniz:

  • Eskiden birlikte çalıştığınız kişilerle veya meslektaşlarınızla bir araya gelmeniz durumunda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Kahve falında yolun karşısına geçmek sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine tabir olunur.

Kahve falında düzgün yol görmek kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Kahve falında çamurlu yollar görmek iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yolun genişlediğini görmek refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, mesleğindeki statüsünün de artacağına inanılır.

Kahve falında biriyle uzun yola gitmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına alamet eder.

Kahve falında yolu kapanmak eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında yolunmuş tavuk görmek kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına tabir olunur.

Kahve falında su yolu görmek sıkıntısından kurtulacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir