AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil göz görmek

Kahve falında yeşil göz görmek

Kahve falında yeşil göz görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil göz gördüyseniz:

  • Bazı olayların keyifli taraflarıyla uğraşmaya başlayabilirsiniz ya da önünüze daha keyifli projeler veya işler gelebilir.

Kahve falında yeşil renkli göz görmek bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi yeşil göz görmek neşesine kavuşacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil gözlü kurt görmek stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasını yeşil gözlü görmek emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil gözlü bebek görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında gözüne yeşil sürme çekmek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, yeni bir sayfa açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iri yeşil göz görmek rızkın genişlemesine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil gözlü erkek çocuğu görmek yeni işler peşinde koşulacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir