AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil araba görmek

Kahve falında yeşil araba görmek

Kahve falında yeşil araba görmek kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil araba gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz, planlarınız, iş birlikleriniz ya da anlaşmalar konusunda kafanızın bir köşesinde soru işaretleri ya da şüpheler varsa, kalbinizin sesini dinlemenizde fayda var.

Kahve falında yeşil renkli arabaya binmek yüksek moralli olacağına, sorunların birdenbire daha da artacağına delalettir.

Kahve falında yeşil araba aldığını görmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz ve yeşil araba görmek dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil araba almak kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil bir arabaya binmek kazancının helal para olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Kahve falında yeşil renk araba sürmek maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil araba çalmak ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil renkte araba görmek rakibine karşı galibiyet kazanacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir