AnaSayfa / Genel / Kahve falında yaşlı bir akraba görmek

Kahve falında yaşlı bir akraba görmek

Kahve falında yaşlı bir akraba görmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına alamet eder.

Kahve falında yaşlı bir akraba gördüyseniz:

  • Fizik planda bazı şeyler yapmak yerine durum değerlendirmesi yaparsanız bazı gerçekleri keşfedebilirsiniz.

Kahve falında yaşlı bir akraba görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı kadın akraba görmek bazı sırların açığa çıkacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında yaşlı akraba görmek eşi ile problemler yaşayacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen bir akraba görmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına delalettir.

Kahve falında küs olduğun akrabaları görmek günlerini bunun için harcayacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Kahve falında akraba evi görmek bir sebeple çok üzüleceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında akrabaların toplandığını görmek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında akrabayla yüzük takmak eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.