Kahve falında yakışıklı erkekle evlenmek

Kahve falında yakışıklı erkekle evlenmek sıkıntılarından kurtulacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, sevdiklerine kavuşacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakışıklı erkekle evlenmek gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında yakışıklı erkekle evlenmek kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakışıklı bir erkekle evlenmek zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine yorulur.

Kahve falında yakışıklı biriyle evlendiğini görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında çok yakışıklı biriyle evlenmek yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına işarettir.

Kahve falında yakışıklı biriyle evlenmek kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığı yakışıklı erkek görmek olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine işaret eder.

Kahve falında yakışıklı erkekle öpüşmek çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında yakışıklı erkeği öpmek artık daha dikkatli davranacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top