AnaSayfa / Genel / Kahve falında uçakta gitmek

Kahve falında uçakta gitmek

Kahve falında uçakta gitmek rahatının her zaman yerinde olacağına, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına yorulur.

Kahve falında uçakta gitmek gördüyseniz:

  • Bazı kişileri aşağı görüyorsunuz.

Kahve falında uçakla başka ülkeye gitmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında uçakla japonyaya gitmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan fal sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında yerde giden uçak görmek aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Kahve falında uçakla yabancı ülkeye gitmek yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uçakla istanbulua gitmek aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına alamet eder.

Kahve falında uçakla almanyauya gitmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine inanılır.

Kahve falında uçağa binip hacca gitmek maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına rivayet eder.

Kahve falında uçakla amerikaya gitmek boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, prestij kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir