Kahve falında üç tane araba görmek

Kahve falında üç tane araba görmek kötü günlerin geride kalacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, alim insanlardan sayılacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üç tane araba gördüyseniz:

  • Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz.

Kahve falında iki tane araba görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine alamet eder.

Kahve falında iki tane beyaz araba görmek üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine işaret eder.

Kahve falında iki tane araba almak şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına delalet eder.

Kahve falında üç tane araba görmek işlerinin düzene gireceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında iki tane çeyrek altın görmek elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine tabir olunur.

Kahve falında üç tane yüzük takmak işlerinde başarı elde edeceğine ve Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki tane kuzu görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iki tane alyans görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top