AnaSayfa / Genel / Kahve falında turna yakalamak

Kahve falında turna yakalamak

Kahve falında turna yakalamak yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında turna yakalamak gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeyleri zorlamanız durumunda elde edebilirsiniz.

Kahve falında turna balığı yakalamak üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında turna yakalamak uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına alamet eder.

Kahve falında uçan turna görmek kişinin kafasının rahat edeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye delalet etmektedir.

Kahve falında turna görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına alamet eder.

Kahve falında turna kuşu görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında turna sürüsü görmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine delalet eder.

Kahve falında düşmanı yakalamak etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında atı yakalamak daha güçlü bir hale geleceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir