AnaSayfa / Genel / Kahve falında terliği kaybolmak

Kahve falında terliği kaybolmak

Kahve falında terliği kaybolmak yetenekleri ile ön plana çıkacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, başarı kazanılacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında terliği kaybolmak gördüyseniz:

  • Evinize veya ailenize daha fazla zaman ayırmanız gerçekleştirmek istediğiniz duygusal ya da fiziksel değişiklikleri gerçekleştirmenize olanak tanıyabilir.

Kahve falında terlik kaybolmak onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine inanılır.

Kahve falında terliğinin kaybolduğunu görmek hastaysa şifa bulacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında terlik kaybolduğunu görmek güzel gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında terliğin kaybolduğunu görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, böylelikle yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında terliği kaybolmak mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında anne ve babanın kaybolduğunu görmek onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tarlada kaybolmak işlerde aksilikler yaşanacağına, bir işe soyunacağına rivayet eder.

Kahve falında suda kaybolduğunu görmek eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir