AnaSayfa / Genel / Kahve falında taşlı yol görmek

Kahve falında taşlı yol görmek

Kahve falında taşlı yol görmek maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında taşlı yol gördüyseniz:

  • Evinize yapacağınız yatırımlar akıllıca olabilir.

Kahve falında taş döşeli yol görmek her türlü yakarışının karşılık bulacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taşlı yollar görmek yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında taş yol görmek kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine işaret eder.

Kahve falında taşlı yol görmek dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına yorulur.

Kahve falında taşlı yollarda yürümek elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz taşlı yol görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında taşlı topraklı yol görmek sevdikleriyle arasının açılacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında taşlık yol görmek kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, eğlenceli günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir