AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanımadığın akraba görmek

Kahve falında tanımadığın akraba görmek

Kahve falında tanımadığın akraba görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, çok hayırlı insan olunacağına rivayet eder.

Kahve falında tanımadığın akraba gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiden duyacağınız hoş sözler sizi mutlu edecek.

Kahve falında tanımadığın akraba görmek sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine inanılır.

Kahve falında tanımadık akraba görmek sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevmediğin akrabanı görmek bolluk ve bereket yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına yorulur.

Kahve falında akraba mezarı görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü akrabanı görmek gerçek mutluluğu tadacağına, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında akraba hamile görmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına işaret eder.

Kahve falında akrabalarla tartışmak kinin ve düşmanlığın giderileceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında akrabayı üzüntülü görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir