AnaSayfa / Genel / Kahve falında talih oyunu oynamak

Kahve falında talih oyunu oynamak

Kahve falında talih oyunu oynamak kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine delalet eder.

Kahve falında talih oyunu oynamak gördüyseniz:

  • Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz.

Kahve falında talih oyunu oynamak borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Kahve falında talih oyunları oynamak sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına delalet etmektedir.

Kahve falında talih oyunu görmek çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında talih oyunları görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında talih oyunundan para kazanmak iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine inanılır.

Kahve falında talihli olmak aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında talih kuşu görmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına rivayet eder.

Kahve falında halk oyunu oynamak makamının ve ününün artacağına, üzüleceğine ve yıpranacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir