AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah ekmek

Kahve falında siyah ekmek

Kahve falında siyah ekmek rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah ekmek gördüyseniz:

  • Sizden yaşca büyük kişiler nedeniyle daha fazla görev ya da sorumluluk almanız gerekebilir.

Kahve falında siyah ekmek yemek sorumlulukların azalacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında ekmek arası siyah zeytin yemek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, hayatının da kolaylaşacağına işaret eder.

Kahve falında siyah ve beyaz ekmek görmek yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah zeytin ve ekmek yemek güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah ekmek görmek üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah ekmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında turşu ekmek yemek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ekmeğin üzerine yazı yazmak onlar için çabalayacağına, yeni bir hayata başlayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir