AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah deve kuşu görmek

Kahve falında siyah deve kuşu görmek

Kahve falında siyah deve kuşu görmek işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah deve kuşu gördüyseniz:

  • Anlayamadığınız durumları netleştirmek veya anlamakta zorluk çektiğiniz kişileri daha iyi anlayabilmek için diğerlerinden tavsiye almak veya fikir danışmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında siyah deve kuşu görmek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçan deve kuşu görmek işinde herkesten bir adım önde olacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine yorulur.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, maddi gücünün artacağına tabir olunur.

Kahve falında yavru deve kuşu görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında deve kuşu almak boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında deve kuşu eti görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına alamet eder.

Kahve falında deve kuşunun ısırdığını görmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz deve kuşu görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir