AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgiliyi evde görmek

Kahve falında sevgiliyi evde görmek

Kahve falında sevgiliyi evde görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında sevgiliyi evde gördüyseniz:

  • Bozuk, çürük ya da uzun ömürlü olmayan şeyler almaya, aldatılmaya ya da kendi dikkatsizliğinizden para kaybetmeye açıksınız.

Kahve falında sevgiliyi evlenmiş görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi evlenirken görmek eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliyi evde görmek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına delalettir.

Kahve falında sevgilisini evlenirken görmek işlerin düzene gireceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına delalettir.

Kahve falında sevgilinin eve geldiğini görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle aynı evde yaşamak tahsilli, diplomalı kimse olacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı evde bulunmak ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliden evlenme teklifi almak çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, mal ve para biriktireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir