AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilinin osurduğunu görmek

Kahve falında sevgilinin osurduğunu görmek

Kahve falında sevgilinin osurduğunu görmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına işaret eder.

Kahve falında sevgilinin osurduğunu gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz.

Kahve falında sevgilinin osurduğunu görmek işlerin açılacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgilisinin osurduğunu görmek mutsuz ve hasta olacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin yanında osurmak söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin yanında osurmak uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında toplumda osurmak yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin osurduğunu duymak elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında osurduğunu görmek erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına tabir olunur.

Kahve falında sesli osurduğunu görmek endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir