Kahve falında sevdiğini üzüntülü görmek

Kahve falında sevdiğini üzüntülü görmek mal sahibi olacağına, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini üzüntülü gördüyseniz:

  • Şüphelendiğiniz konularda şimdilik birşey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır.

Kahve falında sevdiğini üzüntülü görmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendini üzüntülü görmek elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, kazancının çoğalacağına delalettir.

Kahve falında bir kişiyi üzüntülü görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine alamet eder.

Kahve falında ölen birini üzüntülü görmek sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, fal sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına rivayet eder.

Kahve falında üzüntülü düğün görmek rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annesini üzüntülü görmek eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına işaret eder.

Kahve falında anneyi üzüntülü görmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına rivayet eder.

Kahve falında üzüntüden bayılmak tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top