AnaSayfa / Genel / Kahve falında sarı kurbağa görmek

Kahve falında sarı kurbağa görmek

Kahve falında sarı kurbağa görmek böylece kendine güveneceğine, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, gelişiminin hız kazanacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Kahve falında sarı kurbağa gördüyseniz:

  • İstekleriniz konusunda ısrarcı veya dominant olabilir ya da etrafta çevreye emirler veriyor havası yaratabilirsiniz.

Kahve falında sarı kurbağa görmek kısaysa da ömrün kısa süreceğine, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük bir kurbağa görmek sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında zıplayan kurbağa görmek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek bir düşmanın kötü haberini almaya, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına delalettir.

Kahve falında denizde kurbağa görmek hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, büyük tartışmaların yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında kurbağa yağdığını görmek başının derde gireceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında banyoda kurbağa görmek rızkın daim ve hayırlı olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölde kurbağa görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir