AnaSayfa / Genel / Kahve falında sahnede gitar çalmak

Kahve falında sahnede gitar çalmak

Kahve falında sahnede gitar çalmak çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında sahnede gitar çalmak gördüyseniz:

  • Size ihtiyacınız olmayan harcamalar yaptırabilecek kişiler dikkat gerektiriyor.

Kahve falında sahnede gitar çalmak sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini sahnede görmek maddi gücünün katlanacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında tiyatro sahnesinde olmak alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında sahneye çıkıp şarkı söylemek işten yana şansının açık olacağına, elinin darda kalmayacağına delalettir.

Kahve falında ünlü biriyle sahneye çıkmak sermayesinin çoğalacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Kahve falında sahnede şarkı söylediğini görmek çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına rivayet eder.

Kahve falında sahneye çıkmak zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına alamet eder.

Kahve falında sahne görmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.