Kahve falında saçına fön çekmek

Kahve falında saçına fön çekmek kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, keyfinin ve moralinin kaçacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına tabir olunur.

Kahve falında saçına fön çekmek gördüyseniz:

  • Amaç veya hayallerinizin peşinden hızla ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında saça fön çekmek rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına delalettir.

Kahve falında saçlarına fön çekmek büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine inanılır.

Kahve falında saç fön çekmek hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında saçına fön çekmek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına işaret eder.

Kahve falında fönlü saç görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saç fönlemek kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, yüzünün de güleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçını fönlemek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçlarina fön çektirmek rakiplerinin üzüleceğine, spor yapmaya başlanılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top