Kahve falında saçın bitlenmek

Kahve falında saçın bitlenmek yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçın bitlenmek gördüyseniz:

  • Maddi kazanç sağlamanıza yardım edecek fikirleri gözden kaçırmayın.

Kahve falında saçta bitlenmek kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçı bitlenmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına işarettir.

Kahve falında saçlarının bitlendiğini görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, umutlarının yarım kalmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçın bitlendiğini görmek güzel ve olumlu haberler alacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçları bitlenmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına delalet eder.

Kahve falında saçın bitlenmek sorunlarının çözümünde destek olacağına, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında başı bitlenmek küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kızının bitlendiğini görmek el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top