AnaSayfa / Genel / Kahve falında radyo programı yapmak

Kahve falında radyo programı yapmak

Kahve falında radyo programı yapmak Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, rızkın ve kazancın artacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına delalet etmektedir.

Kahve falında radyo programı yapmak gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz sizi engelliyor veya yavaşlatıyor olabilir.

Kahve falında radyo programı yapmak kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, kendine döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ders programı görmek sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sakınılan bir şeye nazar değeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında televizyon programı görmek ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, para sıkıntısı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında televizyon programına çıkmak bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında programa katılmak büyük bir başarının elde edileceğine, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında evlilik programı görmek iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, engel tanımayan biri olacağına delalet eder.

Kahve falında evlenme programı görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında program görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.