AnaSayfa / Genel / Kahve falında peynir ve yeşil biber görmek

Kahve falında peynir ve yeşil biber görmek

Kahve falında peynir ve yeşil biber görmek hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, gün yüzü görmeyeceğine, her zaman çok üzgün olacağına, makam sahibi olacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine, umutlarının yarım kalmayacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında peynir ve yeşil biber gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz işyerinizde sıkıcı bir tartışma yapabilirsiniz.

Kahve falında peynir ve yeşil biber görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil peynir yemek kurulu bir düzenin sağlanacağına, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil peynir görmek haksızlıklara maruz kalınacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil biber satın almak hayırlı günler yaşayacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil biber turşusu yemek sorunlu bir durumla karşılaşacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil biber yıkamak arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine delalettir.

Kahve falında yeşil biber yemek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında küçük yeşil biber görmek hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.