AnaSayfa / Genel / Kahve falında pestil yapmak

Kahve falında pestil yapmak

Kahve falında pestil yapmak güzel bir hayat geçireceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, yaşamının tazeleneceğine, verdiği sözleri tutacağına, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında pestil yapmak gördüyseniz:

  • Yetersiz veya gereksiz plan, düşünce, model ya da işleri bir kenara bırakmalısınız.

Kahve falında pestil yapmak kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine rivayet eder.

Kahve falında pestil görmek kazancın sürekli artacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında pestil sucuk görmek rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, hikmet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pestil yemek görmek sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üzüm pestili görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına inanılır.

Kahve falında cevizli pestil görmek kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dut pestili görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında dut pestili yemek kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.