AnaSayfa / Genel / Kahve falında palamut balığı yakalamak

Kahve falında palamut balığı yakalamak

Kahve falında palamut balığı yakalamak yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına tabir olunur.

Kahve falında palamut balığı yakalamak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğilimlisiniz.

Kahve falında palamut balığı yakalamak borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, yükünün azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde palamut balığı görmek artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında palamut balık görmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında palamut balığı yemek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında palamut balığı tutmak büyük maddi zararlara uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında kızarmış palamut görmek üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına tabir olunur.

Kahve falında palamut yemek giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında palamut toplamak kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, saygınlık elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.