Kahve falında ön dişinin döküldüğünü görmek

Kahve falında ön dişinin döküldüğünü görmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ön dişinin döküldüğünü gördüyseniz:

  • Öyle ki, çevrenizdekiler sizi deli olarak bile nitelendirebilirler.

Kahve falında ön alt dişinin kırıldığını görmek anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ön dişin olmadığını görmek kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Kahve falında ön dişin çürüdüğünü görmek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ön dişi çıkarmak yeni çalışmalar yapılacağına, hasta ise şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında ön dişinin kırılmasını görmek kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında ön dişi çıkmak işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ön dişinin çürüdüğünü görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, zafer elde edeceğine delalettir.

Kahve falında ön dişi ayrık görmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top