AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş bir yakınından para almak

Kahve falında ölmüş bir yakınından para almak

Kahve falında ölmüş bir yakınından para almak bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, bir fitne çıkarmaya, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir yakınından para almak gördüyseniz:

  • Yeni iş birlikleri söz konusu olabilir.

Kahve falında yakın birinden para almak geleceğinin de umut vadedeceğine, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü yakınından para almak sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş bir yakınının para verdiğini görmek dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakının para verdiğini görmek güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin iyi hale geleceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş bir yakınından para almak talihin yüze güleceğine, rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına alamet eder.

Kahve falında yakınına para vermek çok kötü durumlara düşeceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına işarettir.

Kahve falında yakın arkadaşından para almak fesat kimselerin çıkacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş yakınından para almak bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.