Kahve falında ölen eşini ağlarken görmek

Kahve falında ölen eşini ağlarken görmek yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına yorulur.

Kahve falında ölen eşini ağlarken gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir insan tarafından kalbiniz kırılabilir.

Kahve falında ölmüş eşi ağlarken görmek kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşinin ağlamasını görmek bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına yorulur.

Kahve falında eşinin ağzından kan geldiğini görmek girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölen eşini ağlarken görmek dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş eşini ağlarken görmek kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına yorulur.

Kahve falında eşini ağlarken görmek işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, yolculuğa işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir