AnaSayfa / Genel / Kahve falında okyanus yüzmek

Kahve falında okyanus yüzmek

Kahve falında okyanus yüzmek başına türlü işler geleceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, fal sahibinin kısmetinin kapanacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, mutsuz ve üzgün olacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, ileride saygın bir kimse olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında okyanus yüzmek gördüyseniz:

  • İşaretleri takip edin sizi doğru yere taşıyabilirler.

Kahve falında okyanus ta yüzmek üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında okyanusta yüzdüğünü görmek yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına işaret eder.

Kahve falında okyanus yüzmek sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet eder.

Kahve falında okyanusda yüzdüğünü görmek çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına yorulur.

Kahve falında okyanusta balıklarla yüzmek evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, hem de çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında okyanusta yunuslarla yüzmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında buzlu okyanus görmek dertlerine çare bulacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına rivayet eder.

Kahve falında okyanus düşmek prestij sahibi olunacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir