AnaSayfa / Genel / Kahve falında nikahın bozulduğunu görmek

Kahve falında nikahın bozulduğunu görmek

Kahve falında nikahın bozulduğunu görmek uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, maceralara atılacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, yakında başlayacak aşk macerasına, endişelerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında nikahın bozulduğunu gördüyseniz:

  • Verilmiş sözlerin ya da yapılan anlaşmaların bazılarının artık bir değeri kalmadığını fark edebilirsiniz.

Kahve falında nikahın bozulduğunu görmek işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına yorulur.

Kahve falında gözleri bozulmak resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çamaşır makinesi bozulduğunu görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında büyü bozulduğunu görmek zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına işarettir.

Kahve falında düğünün bozulduğunu görmek karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının kızlığının bozulduğunu görmek rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, çok başarılı ve zengin birisi olacağına tabir olunur.

Kahve falında kızlık bozulduğunu görmek çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına işaret eder.

Kahve falında yemeğin bozulduğunu görmek yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.